Müşterilerimizin bizimle paylaştığı tüm bilgileri gizli ve özel olarak kabul ederiz.

Alışveriş deneyimini iyileştirmek ve onlarla ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında iletişim kurmak amacıyla müşteri bilgilerini topluyoruz.

Müşterilerin ayrıntılarını, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürün veya hizmetlere sahip olduğuna inandığımız diğer kuruluşlara iletebiliriz.

Bize sağladığınız bilgilere, bazıları bu politikada belirtilen amaçlarla veya sizin tarafınızdan onaylanan diğer amaçlarla bizim için hareket eden üçüncü şahıslar tarafından erişilebilir veya verilebilir.

Bu taraflar bilgileri bizim adımıza işler, siparişleri yerine getirir ve teslim eder.

Web sitemizin kullanımına ilişkin toplu bilgileri üçüncü taraflara da iletebiliriz, ancak bu, sizi tanımlamak için kullanılabilecek bilgileri içermez.

Aleplaur.com, yasal süreçlere ve kanun uygulama taleplerine yanıt olarak ve Aleplaurel.com ve diğerlerinin mülkiyetini, çıkarlarını ve haklarını korumak için yasaların gerektirdiği şekilde hakkınızdaki bilgileri ifşa etme hakkını saklı tutar.

Lütfen bizden satın aldığınızda siparişinizi e-posta ile onaylamaya devam edeceğimizi unutmayın. Ayrıca, siparişinizle ilgili diğer ayrıntıları size telefonla veya posta yoluyla da vermemiz gerekebilir.

Aleplaurel.com'da kişisel bilgilerinizin güvenliğini ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi korumak için endüstri standardı önlemleri kullandık.

Sitenin kredi kartı bilgileriniz gibi hassas bilgileri taşıyan veya gerektiren bir alanına her girdiğinizde, tarayıcı pencerenizin altında asma kilide benzeyen bir simge belirecektir. Bu sitenin güvenli olduğunun bir göstergesidir.